Audi BMW Mercedes-Benz

G-car s.r.o. - luxusní vozy Audi, BMW a Mercedes-Benz
Referenční luxusní vozy Audi, BMW a Mercedes-BenzPředváděcí luxusní vozy Audi, BMW a Mercedes-Benz

PARTNERSTVÍ je cesta vpřed

Naším cílem je spokojený zákazník a musíme tedy pracovat s těmi nejlepšími na trhu...

Zobrazit více informací ►
Prodej luxusních vozů Audi, BMW a Mercedes-Benz
Luxusní vozy Audi, Audi S8, Audi S-line
Aktuální nabídka vozů
  • Mercedes-Benz B 180 CDI - prostorné, pohodlné, spolehlivé a velice dobře vybavené rodinné MPV. Jízdní komfort přináší automatická 7stupňová převodovka s možností řazení pod volantem, xenony, vyhřívaná sedadla a mnoho dalšího. Možnost odpočtu DPH.

  • Mercedes-Benz Citan 109 CDI/L KAWA - pick-up s úsporným motorem o výkonu 66 kW. Zachovalý, udržovaný vůz po operativním leasingu, původem z ČR. Možnost odpočtu DPH. Ideální volba pro firemní účely.

  • Mercedes-Benz Vito 113 CDI L - 2místný vůz se skříňovou karoserií a velkým ložným prostorem. Velice zachovalý a dobře udržovaný vůz českého původu, po 1. majiteli (nekuřákovi). Možnost odpočtu DPH. Výborná volba pro podnikatele, kteří vyžadují spolehlivý a prostorný vůz určený k převozu nákladu.

  • Škoda Superb 2.0 TDi - nejprostornější kombi své třídy. Indikátor parkování, xenonové adaptivní světlomety, tempomat, vyhřívaná sedadla a další komfortní výbava v kombinaci s prostorným interiérem = skvělý rodinný vůz. Vůz je nehavarovaný, servisovaný a se zárukou do 9/2016.

  • Volkswagen CC 2.0 TDi Comfortline - rodinná či managerská limuzína? Oboje Vám nabídne komfortní VW CC. Český, nehavarovaný vůz s možností odpočtu DPH.
NABÍDKA VOZŮ

Mercedes-Benz B 180 CDI Automat

Prodej luxusních vozů Audi, BMW a Mercedes-Benz
Komisní prodej
Luxusní vůz Mercedes-Benz B 180 CDI Automat
Motorová jednotka80 kW Uvedeno do provozu 2014  Stav tachometru do 110 000 km Cena vozu 297 438 Kč + DPH Karta vozu ► Financování vozu Mercedes-Benz B 180 CDI AutomatFinancování vozu Mercedes-Benz B 180 CDI Automat

Mercedes-Benz Vito 113 CDI L KAWA

Prodej luxusních vozů Audi, BMW a Mercedes-Benz
Krásný stav
Luxusní vůz Mercedes-Benz Vito 113 CDI L KAWA
Motorová jednotka100 kW Uvedeno do provozu 2014  Stav tachometru do 137 000 km Cena vozu 272 727 Kč + DPH Karta vozu ► Financování vozu Mercedes-Benz Vito 113 CDI L KAWAFinancování vozu Mercedes-Benz Vito 113 CDI L KAWA
POPTAT VŮZ
textarea;Text zprávy;;0;500;1
textbox;Jméno a příjmení;;5;32;1
phonebox;Telefon;;+420;
mailbox;E-mail;;8;128
G-car - nové, referenční a předváděcí luxusní vozy Audi, BMW a Mercedes-Benz ODESLAT
FORMULÁŘ