G-car » Financování vozů »

G-credit SMART

FINANCOVÁNÍ VOZŮ SMART


Co je SMART?

Společnost G-car ve spolupráci s bankovním domem pro Vás nabízí již od roku 2014 naprosto exkluzivní produkt SMART, který je vhodný především pro financování vozidel podnikatelů ve všech kategoriích do 3,5 t (včetně užitkových vozidel). Kombinuje dohromady výhody operativního leasingu a spotřebitelského úvěru. Je vhodný především pro PO a podnikatele (plátce DPH). Možnost nastavit splácení jen propadu hodnoty vozu, nikoli celé ceny.

Jeho základní myšlenou je otázka: Proč platit 100% ceny vozu, když jej chci pořizovat jen na dobu určitou? Jeho základní výhodou je snížení finančních nároků na vozidlo a maximalizace zisku klienta z jeho využití. Neumíme zastavit propad hodnoty vozidel na trhu. Umíme však vytyčit ideální dobu užívání a minimalizovat tak náklady.. !

Jsme si jisti kvalitou našich vozidel a proto Vám dokážeme garantovat jejich cenu i odkup za 24 měsíců užívání při předem dohodnutém nájezdu km a udržení nepoškozeného stavu. Odkup však následně nemusíte využít a můžete vůz jednorázově doplatit, nebo prodat za vyšší cenu!

Kompletní metodiku financování G-credit SMART si můžete stáhnout ZDE.

JAK FUNGUJE financování SMART

  • po komunikaci s klientem a upřesnění jeho požadavků vybereme konkrétní vůz a to ať už z naší skladové nabídky nebo individuální poptávky

  • na začátku financování zaplatíte akontaci např. 20%, která vám bude vrácena v podobě DPH (jste-li plátcem DPH)

  • 24 měsíců splácíte nízkou splátku s  nízkým RPSN

  • po dobu financování užíváte výhod zánovního vozu

  • financování je uzavřeno na 24 měsíců a tedy bez následného poplatku za předčasné ukončení

  • na konci využívání vozidla si jej můžete odkoupit (hotově nebo úvěrem) za zůstatkovou hodnotu, která je stanovena na začátku financování, anebo vám můžeme garantovat zpětný odkup a vyberete si vůz jiný – opět zánovní a tedy bez investice

Na všechny naše vozy Vám nyní poskytnemenadstandardní 3měsíční záruku. >>> VÍCE o záruce G-car JISTOTA
volejte
Prodej a výkup vozů +420 725 833 348 Péče o zákazníky +420 777 929 212 Servis a údržba +420 777 212 010