G-car »

Financování vozů

FINANCOVÁNÍ VOZŮ

Nechcete zatěžovat Váš firemní či rodinný rozpočet vysokým jednorázovým výdajem při koupi vozu v hotovosti, nebo jen v tuto chvíli nemáte k dispozici příslušnou částku? Je tu pro Vás naše služba financování vozů G-credit. A proč zvolit financování vozu G-credit?

  • Odlišná strategie - k bezkonkurenční ceně vozu pro Vás také u našich partnerů vyjednáme i velmi nízké sazby úvěrových a pojistných produktů.

  • Výběr produktu - při koupi Vašeho nového vozu Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější způsob financování vozu z široké řady finančních produktů našich partnerů.

  • Kompletní servis - ke všem finančním produktům poskytujeme i související služby, zejména komplexní pojištění, ekonomické a finanční poradenství.

Pokud Vám kterákoli z možností financování připadá zajímavá a chtěli byste se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat. Rozdíl není pouze v ceně!

MOŽNOSTI financování vozu

Financování vozů SMART

Kombinuje dohromady vlastnosti operativního leasingu a spotřebitelského úvěru. Jeho základní myšlenou je otázka: Proč platit 100% ceny vozu, když jej chci pořizovat jen na jeden rok? Jeho základní výhodou je snížení finančních nároků na vozidlo a maximalizace zisku klienta z jeho využití.

Financování vozů Active

Kombinuje výhody operativního leasingu a spotřebitelského úvěru. U všech vozidel, která jsou do programu zařazena, je kladen maximální důraz na nízkou cenu vozu a nízký úrok z financování. Sazba nikdy nepřesáhne 5,9% RPSN a i díky těmto VIP podmínkám je dosaženo pokrytí amortizace a lze hovořit i o možnosti vrácení části splacených prostředků při odkupu.

Operativní leasing

Operativní leasing je často využívaným způsobem financování firemních vozů. Jedná se o pronájem movité věci, po jehož skončení nepřechází předmět leasingu do vlastnictví nájemce. Je možné však vůz odkoupit za stanovenou kupní cenu.

PROCES SCHVALOVÁNÍ podklady potřebné pro schválení financování

Fyzická osoba (občan)

Občanský průkaz a další doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, pas), potvrzení o příjmu výhodou.

Fyzická osoba (podnikatel)

Občanský průkaz a další doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, pas). Živnostenský list, Osvědčení o registraci DPH (pokud je plátcem DPH), pokud možno i razítko.

Právnická osoba (organizace)

Výpis z obchodního rejstříku (ne starší než 6 měsíců), Osvědčení o registraci DPH (pokud je plátcem DPH), občanský průkaz (řidičský průkaz, pas) osoby oprávněné jednat jménem organizace (uzavírat LS mohou pouze zmíněné osoby nebo osoby vybavené notářsky ověřenou plnou mocí), razítko organizace. Zmíněné podmínky platí pouze pro občany ČR.

Cizinci

Je třeba předložit spolu s pasem i průkaz o povolení k pobytu, živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku. V případě uzavírání smlouvy na firmu je třeba předložit daňové přiznání, rozvahu a výsledovku, jedná-li se o osobu v zaměstnaneckém poměru pak potvrzení o příjmu.
Na všechny naše vozy Vám nyní poskytnemenadstandardní 3měsíční záruku. >>> VÍCE o záruce G-car JISTOTA
volejte
Prodej a výkup vozů +420 735 750 171 Péče o zákazníky +420 777 929 212 Servis a údržba +420 777 212 010