G-car »

Kontakt

Kontakt

G-car s.r.o.


Poříčí 851
373 82 Boršov nad Vltavou

IČO: 280 82 940
DIČ: CZ28082940

Společnost je vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod spisovou značkou C 16225. Výpis z obchodnícho rejstříku naleznete zde.


Provozní doba


Pondělí - pátek 8:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00


Kontaktní údaje


G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico) +420 777 929 212
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico) info@g-car.cz

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico) 482 668 488
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico) G-car na Facebooku

TÝM G-CAR

Ctirad Barták

Jednatel, prodejce vozidel

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 773 551 508
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)bartak@g-car.cz
Ctirad Barták - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"V oblasti luxusních motorových vozidel se pohybuji od roku 2002, kdy jsem začínal u náhradních dílů značky Mercedes-Benz. Již od roku 2004 se moje činnost obrátila pouze k prodeji nových a zánovních vozidel prémiových značek. Jako jednatel společnosti G-car pracuji od roku 2008, kdy vlastním jménem ručím za kvalitu nabízených vozidel, jejich původ a hlavně za všestrannou spokojenost našich klientů."

Viktor Karafiát

Prodej a výkup vozidel

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 725 833 348
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)karafiat@g-car.cz
Viktor Karafiát - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"Ve společnosti G-car pracuji od roku 2017 na pozici Prodejce vozidel. Můžete se na mne obrátit při výběru, nákupu či výkupu vozidel. Jsem zde pro Vás v případě veškerých vašich dotazů jak ohledně vozidel, tak jejich případného financování. Pokusím se maximálně urychlit veškerou agendu, objednám na servis nebo zajistím nové obutí pro Váš vůz."

Michal Flaška

Prodejce vozidel

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 735 750 171
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)flaska@g-car.cz
Michal Flaška - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"V oblasti obchodu se pohybuji již od roku 2009. Po dobu 6ti let jsem působil v autorizované prodejně Ford jako prodejce nových vozidel. Ve společnosti G-car pracuji jako prodejce vozidel. Nabízím Vám individuální řešení, při výběru Vašeho vozu a maximálně využiji potenciál trhu, abych pro Vás zajistil to nejlepší, co se v danou chvíli nabízí.  Po dobu mé kariéry v oblasti prodeje, ode mě odjelo více než 700 spokojených klientů a tak pevně věřím, že právě Vy budete další, kdo s úsměvem na tváři opustí brány naší firmy."

Oldřich Psohlavec

Hlavní servisní technik

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 777 212 010
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)psohlavec@g-car.cz
Oldřich Psohlavec - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"V oblasti servisu, diagnostiky a údržby vozidel pracuji od roku 2002 na pozicích automechanik a přijímací technik. Ve společnosti G-car zastávám pozici technika a starám se o kompletní kontrolu vozidel před jejich nákupem na sklad. Jsem zde pro Vás v případě technických dotazů a velice rád poradím s výběrem pneumatik, nebo jiných doplňků a příslušenství k vozidlům."

Marie Štumbauerová

Financování vozidel a péče o klienty

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 777 929 212
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)stumbauerova@g-car.cz
Marie Štumbauerová - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"V oblasti financování vozidel pracuji od roku 2010. V případě, že zvažujete využít některého z řady produktů leasingových společností, jsem zde pro Vás. Pokusím se Vám poradit nejvýhodnější řešení financování, pojištění a prodloužené záruky vozů. V případě, že již jste naším klientem, ráda Vám poradím s každým finančním produktem, který jste při nákupu vozu využil."

Ing. Petr Červinka

Key account manager

G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)+420 777 230 346
G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz (ico)cervinka@g-credit.cz
Petr Červinka - G-car - luxusní vozy Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda, Volkswagen"V oblasti financování a prodeje vozidel pracuji již od roku 2014. Jednou z klíčových činností je obchodní rozvoj společností na území České republiky, zejména na Moravě. Pokud hledáte silného partnera v oblasti prodeje vozidel, financování vozidel, strojů a technologií nebo systému nahrazující operativní leasing, neváhejte mě kontaktovat."