G-car » O nás »

Partneři

PŘÁTELSKY, ale vždy profesionálně

Profesionální, avšak přátelské jednání je u nás na prvním místě a sami očekáváme totéž od svých smluvních partnerů ve financování, servisu, pojištění i dalších segmentech z oblasti prodeje vozidel. Pečlivě vybíráme za Vás a výběr dokážeme zdůvodnit a podložit dobrou nabídkou.

NAŠI PARTNEŘI

ESSOX s.r.o. - partner G-car pro prodej a financování vozů

ESSOX s.r.o.

Kvalitní podpora a široké portfolio produktů ve financování automobilů. Nabídka obsahuje produkty, kterými dokáží oslovit všechny skupiny zákazníků. V oblasti prodeje aut na splátky má ESSOX více než 500 spolupracujících obchodních partnerů, ale málokteří jsou certifikovanými VIP prodejci finančních produktů, jako my. Díky tomu jsme schopni Vám v součinnosti se společností ESSOX zajistit financování Vašeho nového vozu za velmi zajímavých a výhodných podmínek.


www.essox.cz
Allianz pojišťovna, a.s. - partner G-car pro prodej a financování vozů

Allianz pojišťovna, a.s.

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 9 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás. Pojišťujeme více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Naše filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.


www.allianz.cz
MONETA Leasing, s.r.o. - partner G-car pro prodej a financování vozů

MONETA Leasing, s.r.o.

Společnost MONETA Leasing se orientuje na financování osobních, užitkových a nákladních vozů, prostředků hromadné dopravy, strojů a technologických zařízení, kancelářské, zdravotnické a veterinární, zemědělské, lesnické, stavební, manipulační a komunální techniky. Z nabízených možností financování si klient může vybrat z celé řady produktů finančního leasingu, úvěru a z několika variant operativního leasingu.


www.monetaleasing.cz
ČSOB leasing a.s. - partner G-car pro prodej a financování vozů

ČSOB leasing a.s.

Potřebujete nový automobil pro rodinu? Nebo splňuje Vaše požadavky ojetý vůz? Potřebujete reprezentativní limuzínu nebo užitkový automobil pro podnikání? Vyberte si jakýkoliv vůz a s ČSOB Leasingem zařídíme vše ostatní.


www.csobleasing.cz
s Autoleasing, a.s. - partner G-car pro prodej a financování vozů

s Autoleasing, a.s.

Specializovaná leasingová společnost, která poskytuje služby finančního a operativního leasingu občanům, podnikatelským subjektům, státním a neziskovým organizacím i velkým firmám a financování potřeb formou spotřebitelského úvěru občanům i podnikatelům.


www.sautoleasing.cz
Generali Pojišťovna a.s. - partner G-car pro prodej a financování vozů

Generali Pojišťovna a.s.

Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem. Je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě a je největším evropským životním pojistitelem. Ve více než šedesáti zemích celého světa se stará o 65 milionů klientů. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.


www.generali.cz
Na všechny naše vozy Vám nyní poskytnemenadstandardní 3měsíční záruku. >>> VÍCE o záruce G-car JISTOTA
volejte
Prodej a výkup vozů +420 735 750 171 Péče o zákazníky +420 777 929 212 Servis a údržba +420 777 212 010