G-car » Partnerské akce »

1. charitativní dětský sportovní den pro Cetrum BAZALKA

1. charitativní dětský sportovní den pro Cetrum BAZALKA

1. charitativní dětský sportovní den pro Cetrum BAZALKA

Velice si vážíme Vámi projeveného zájmu být součástí Prvního ročníku charitativního sportovního dětského dne pro Centrum BAZALKA, který se bude konat 7.8.2021 ve Sportovním areálu Nové Homole u Č.B.

Ve společnosti G-car s.r.o. nenajdete jen vozy k prodeji, ale i rodiče dětí, kteří vědí, že pohyb a kolektiv je pro naše nejmenší nesmírně důležitý. Poslední rok však tomuto moc nepřispíval. Jako společnost jsme dlouhé roky partnery několika sportovních organizací, a proto tedy bylo jen otázkou času, než přijde myšlenka, jak tyto organizace propojit a udělat něco velkého.Velký dík všem partnerům, kteří se na akci podílejí

JFA ČB - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAHC MOTOR - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKACrazy HOCKEY - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAFight CLUB - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKA
E-sportshop.cz - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAJusto Vaverka - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAPartners - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKARabby - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKARODA - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKACB SPED - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAHB profi - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAFDNAS - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKALiving Development - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAKlein Building - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAKlein Atelier - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKANetro Radio Life - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKANext Reality - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAHostinec Na spojce a Restaurace Mauricius - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAAutoleasing České Spořitelny - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAVypáleno - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAtripeek - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKATJ SLovan Černý dub - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKARaiffeisen Leasing - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKA

Naší původní myšlenkou bylo nechat naše nejmenší vyzkoušet si, jaký sport je jim nejbližší, a sledovat jejich nadšení a soutěživost. Kolektivní, individuální, vytrvalostní, silový? Hvězdy sportovního nebe často na otázku, kdo je přivedl k onomu sportu, odpovídají, že rodiče. Ne každý však má takové štěstí a výběr rodičů promění v celoživotní koníček. Jejich osobní výběr mohl být jiný. Jak je nám v G-caru vlastní, nedáváme si malé cíle, a proto vznikl projekt, který - jak věříme - bude chápán jako jedinečný, dokáže vzbudit zájem široké veřejnosti a zároveň pomůže.
Celá sportovní akce není jen dnem, který rozhýbe naše nejmenší, ale je i příležitostí, jak pomoci těm, kteří nemají v životě takové štěstí. Proto vznikla sbírka, která bude předána ve formě šeku pro Centrum Bazalka starající se o handicapované děti. Celá akce je financována námi a našimi partnery. Dbáme tedy na to, aby 100 % ze sponzorských darů a celý výtěžek na místě akce skončil tam, kde nejvíce pomůže. Finance půjdou přímo na účet Bazalky a bude na ně vystavena darovací smlouva, která je účetně uznatelná.

Protože si vážíme každé částky, a to bez rozdílu, bude dar neveřejný a propagace všech partnerů bude na stejné úrovni. Na místě akce bude moderátor jmenovitě zmiňovat sponzory, díky nimž se dar předá a celý den budou loga sponzorů promítána na velkoplošné LED obrazovce s poděkováním. Pro všechny děti bude připravena odměna, a je tedy možné přispět jim i v podobě drobných dárků, například s označením Vaší společnosti, apod. Každý nápad i pomoc s organizací je vítán.Program akce

09:30 - oficiální zahájení

Hlavní program:
 • 09:30 - 16:30 - fotbalový miniturnaj
 • 09:30 - 16:30 - florbalový miniturnaj
 • 10:00 - 16:30 - pohybové hry v G-car aréně
  (skákání v pytli, sbírání kuželů, přetáhování lanem a spoustu dalších her)
 • 10:00 - 16:30 - malování na obličej
 • 10:00 - 16:30 - skákací hrad

Doprovodný program:
 • 11:00 - vystoupení mažoretek českobudějovického klubu Panenky ČB
 • 11:00 - 14:00 - zvířátka z Centra BAZALKA
 • 13:30 - vystoupení mažoretek českobudějovického klubu Panenky ČB
 • 15:30 - lehká exhibice zápasníků MMA Oktagon M. Kouhout vs D. Hošek
 • 10:00 - 16:30 - zkušební jízdy ve vozech G-car - BMW 235i, AUDI S5 a VOLVO V90

16:30 - oficiální ukončení programu  

Program nám pomáhají naplnit naši dlouholetí spojenci

A jsme hrdí, že na tomto projektu spolupracujeme s opravdovými profesionály ve všech prezentovaných sportech.

JFA ČB - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAJihočeská Fotbalová Akademie
Pod vedením Petra Požárka zajistí program pro Vaše malé fotbalové nadšence. Od brzkého rána bude navíc probíhat turnaj nejmenších fotbalistů. Nejen svěřence JFA, ale i další pozvané týmy nejmenších bude možné sledovat v akci. Děti z řad návštěvníků budou v průběhu celého dnezapojovány do turnaje a nevadí tedy, že nejsou v některém klubu registrováni.

HC MOTOR ČB - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAHC Motor České Budějovice
Je třeba představovat? G-car s.r.o. je hrdým partnerem tohoto hokejového klubu a je nám ctí, že nám Motor přislíbil podporu. Uvidíte na místě známé osobnosti tohoto klubu, ale hlavně malé hokejisty, kteří si ve formě turnaje poměří síly na přilehlém tartanovém povrchu.

Crazy HOCKEY - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKACrazy Hockey
Dalším z partnerů, kterého si velice vážíme za jeho neuvěřitelnou trpělivost a individuální práci s dětmi. Celý den pro Vás budou připraveny ukázky práce s hokejkou. Budete si moci vyzkoušet, jak „jednoduché“ je trefit se a dát gól. Uvidíte v akci opravdové profesionály a jejich kouzla s hokejkou.

Fight CLUB ČB - partner akce 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAFight Club České Budějovice
Na své si přijdou i milovníci bojových sportů. U instruktorů Fight Club České Budějovice si můžete nejen vyzkoušet lekce karate, ale i sledovat celodenní program nejmenších bojovníků. Jako doprovodný program bude připravena exhibice bojovníků organizace Oktagon. Účast přislíbili profesionální fighteři Matouš Kohout a David Hošek, kteří Vám ukáží, jak technicky krásný a náročný může být bojový sport v podobě MMA.

G-car - 1. charitativní dětský sportovní den pro Centrum BAZALKAG-car arena bude ve znamení dovednostních soutěží, jaké známe všichni odmala. Skákání v pytlích, běhání, házení, koordinační skákání, přetahování lanem a mnoho dalšího. Necháme děti poměřovat síly a probudíme soutěživost a maximální koncentraci. Veškeré soutěže však budou hlavně o zábavě, a proto každé dítko bude vítězem.Protože bychom vás rádi bavili, i když děti nebudou zrovna ve sportovním zápřahu, budou celý den probíhat doprovodná představení v podobě vystoupení klauna, budou přítomny umělkyně s malováním na obličej, vystoupí mažoretky a k podpisu i fotografii si můžete chytit opravdové ikony jednotlivých sportů. Celý den bude k dispozici občerstvení, točené pivo i možnost drobných nákupů, kde celý výtěžek půjde - kam jinam - než do prosklené kasičky Centra Bazalka. Věříme, že stát se součástí této akce, bude nejen velká zábava, ale i přínos.

Ještě jednou moc děkuji a těším se 7. srpna na viděnou.

Ctirad Barták
jednatel společnosti G-car s.r.o.

* Akce se řídí aktuálními protiepidemiologickými opatřeními.
Na všechny naše vozy Vám nyní poskytnemenadstandardní 3měsíční záruku. >>> VÍCE o záruce G-car JISTOTA
volejte
Prodej a výkup vozů +420 725 833 348 Péče o zákazníky +420 777 929 212 Servis a údržba +420 777 212 010