G-car »

Služby

NAŠE SLUŽBY

PRODEJ VOZŮ

I když se za roky existence naše firma dost proměnila a rozšířili jsme portfolio našich služeb, naší doménou vždy byl, je a bude prodej vozů.

FINANCOVÁNÍ VOZŮ

Zapracovali jsme na tom, aby financování pro naše klienty nebylo finanční zátěží, a aby jim také přineslo zajímavé výhody.

SERVISNÍ SLUŽBY

K dispozici je našim klientům servisní zázemí, kde provádíme diagnostiku, běžnou údržbu, výměnu provozních kapalin nebo přezutí vozu.

POJIŠTĚNÍ VOZŮ

Komplexnost našich služeb uzavírá pojištění Vašeho nového vozu. Zajistíme pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), havarijní pojištění, pojištění skel a další připojištění.

DALŠÍ SLUŽBY

INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ

Nenašli jste vůz dle Vašich představ v naší nabídce ani v konkurenční nabídce v ČR? Jsme schopni zajistit individuální dovoz vozidla na základě Vašich požadavků a přání.

MYTÍ, ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA VOZU

Provádíme ruční mytí, vnitřní suché luxování, ošetření plastů, leštění přístrojové desky, oken a zrcátek, čištění disků a impregnace pneumatik, tepování interiéru, strojní leštění a renovaci autolaku 3M.

ÚPRAVA DESIGNU VOZU

Na základě požadavků našich klientů upravujeme design interiéru i exteriéru vozů. Nejsme však zastánci extrémního tuningu, stále jsme prodejci luxusních vozů prestižních značek a tomu také odpovídá styl úprav.

Na všechny naše vozy Vám nyní poskytnemenadstandardní 3měsíční záruku. >>> VÍCE o záruce G-car JISTOTA
volejte
Prodej a výkup vozů +420 725 833 348 Péče o zákazníky +420 777 929 212 Servis a údržba +420 777 212 010